Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cecilia

Numer telefonu : +86 18922170847

WhatsApp : +8618922170847

Free call

Co to jest kondensator tłumiący IGBT?

December 30, 2020

najnowsza sprawa firmy na temat Co to jest kondensator tłumiący IGBT?

Co to jest kondensator tłumiący IGBT?

 

Kondensator tłumiący to kondensator podłączony do węzła przełączającego o dużym natężeniu prądu w celu zmniejszenia pasożytniczej indukcyjności okablowania elektrycznego.Indukcyjność pasożytnicza powoduje duże przepięcia przy wyłączaniu (gdy prąd jest blokowany) i jeśli takie przepięcia przekroczą wartości znamionowe komponentów, w najgorszym przypadku istnieje obawa, że ​​w konsekwencji nastąpi awaria.

 

Kondensatory mogą zapewnić niezbędną energię przejścia (lub zatrzymania) lub złagodzić tętnienia i szum w obwodach konwersji mocy.Wybór odpowiedniego typu może znacząco wpłynąć na ogólny rozmiar, koszt i wydajność systemu.

 

IGBT w pigułce.IGBT to także w pełni sterowany przełącznik z trzema zaciskami (bramka, kolektor i emiter).Jego sygnał bramki / sterujący odbywa się między bramką a emiterem, a jego zaciski przełącznika to dren i emiter.

 

IGBT łączy w sobie prostą charakterystykę sterowania bramką znajdującą się w tranzystorze MOSFET z wysokoprądowymi i niskimi napięciami nasycenia, jakie zapewnia tranzystor bipolarny.Odbywa się to za pomocą izolowanego tranzystora polowego bramki jako wejścia sterującego i bipolarnego tranzystora mocy jako przełącznika.

 

IGBT jest specjalnie zaprojektowany do szybkiego włączania i wyłączania.W rzeczywistości jego częstotliwość powtarzania impulsów faktycznie mieści się w zakresie ultradźwiękowym.Ta wyjątkowa możliwość jest powodem, dla którego tranzystory IGBT są często używane ze wzmacniaczami do syntezy złożonych przebiegów z modulacją szerokości impulsu i filtrami dolnoprzepustowymi.Są również wykorzystywane do generowania dużych impulsów mocy w takich dziedzinach, jak fizyka cząstek i plazmy, i odgrywają rolę w nowoczesnych urządzeniach, takich jak samochody elektryczne, pociągi, lodówki o zmiennej prędkości, klimatyzatory i inne.

 

Huayu oferuje różnorodne kondensatory foliowe - w tym serię C3 - zaprojektowane specjalnie do zastosowań IGBT, które wymagają długiej żywotności w ekstremalnych warunkach pracy.Dostępne są również projekty niestandardowe.

  najnowsza sprawa firmy na temat Co to jest kondensator tłumiący IGBT?  0najnowsza sprawa firmy na temat Co to jest kondensator tłumiący IGBT?  1najnowsza sprawa firmy na temat Co to jest kondensator tłumiący IGBT?  2

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach, odwiedź naszą witrynę internetową https://www.gdhy.com.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

hy010@gdhy.com
+8618922170847
gdhy18922170847
+86 18922170847
+86 18922170847